Hakkımızda

Hakkımızda

3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş olarak plastik şişirme kalıp sektöründeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimimizle siz değerli müşterilerimize, profesyonel üretim ve tasarım ekibimiz ile birlikte hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 1200 m² kapalı alana sahip olan fabrikamızda siz değerli müşterilerimize plastik şişirme kalıpları imalatı yapmaktayız. 
Fabrikamıza kalıp üretimi için gelen sertifikalı ve ultrasonic çatlak kontrol testi yapılmış hammaddelerin tamamı lisanslı 3D tasarım programları ile üretimini gerçekleştirmek istediğiniz kalıp modeline uygun şekilde tasarlanarak siz değerli müşterilerimizin onayına müteakip üretime alınmaktadır. 
Üretimin tamamı profesyonel ve sürdürülebilir kalite anlayışını benimsemiş mühendis ve teknisyen ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeniliğe açık ve AR&GE çalışmalarına önem veren ekiplerimiz, müşterilerimiz ile de koordine olarak üretimi yapılan plastik şişirme kalıplarını en hızlı şekilde üretmektedir. 
Yurt içi ve Yurt dışı fuarlar ile plastik şişirme kalıpları sektöründeki pazarını büyütmek firmamızın en önemli amaçlarındandır. Bu bağlamda uluslararası plastik ihtisas fuarlarına katılarak plastik şişirme kalıplarımızı dünyaya sergilemekteyiz.

 MİSYON : Müşterilerine en düşük fiyatı en yüksek kalite ve hizmet ile birlikte sunarak, şişirme kalıpları için her segmentteki pazara çözümler sunmak.

 VİZYON : Sürdürülebilir kalite, hızlı teslimat ve doğru iletişimi 35 yıllık deneyimle harmanlayıp Plastik Sektörüne Şişirme Kalıpları tedariği yaparak Türkiye'de sektörün öncüsü Dünya'da ise Türkiye'nin temsilcisi olmak.

 POLİTİKAMIZ : Çevreye, topluma ve çalışanlarına saygı, dürüstlük, doğruluk, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ilkelerini maksimum düzeyde tutmak.

 DEĞERLERİMİZ : İnsana ve topluma saygı, dürüstlük, doğruluk, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetidir.
 

KALİTE POLİTİKAMIZ :


3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş üretimini gerçekleştirmek isteğiniz kalıpların en nitelikli malzemeleri kullanarak dünya standartlarında üretimini yapmaktadır. Bunu sağlamak için sertifikalı materyaller kullanılmaktadır. Üretim ve Ar&Ge ekibinin yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımını destekleyerek sürdürülebilir kalite standartlarının korunmasını amaçlamaktadır. Satış ve üretim politikasının süreçlerini titizlikle takip ederek müşteri memnuniyetini maksimize etmektedir.

Ürünler


GIDA ENDÜSTRİ KALIPLARI

 Süt ürünleri veya meyve suları için şişeler için yapılan kalıplar.


SAĞLIK ENDÜSTRİ KALIPLARI

Tıbbi sıvıların veya hapların paketlenmesi için şişirme kalıpları


KİŞİSEL BAKIM KALIPLARI

Sabun,şampuan,losyon ambalaj için şişirme kalıpları.


KİMYASAL ENDÜSTRİ KALIPLARI

Şişeler ve bidonlar için şişirme kalıpları.


EV ENDÜSTRİSİ KALIPLARI

Temizleme sıvılarını,deterjanların vs ambalajlanması için şişirme kalıpları.


TEKNİK ENDÜSTRİ KALIPLARI

Rezervuarlar,tanklar,basınçlı tüpler için her türlü şişirme kalıpları.